SMRT

21. srpna 2009 v 20:49 | simoo
Smrt

Když po smrti definitivně opustíte své tělo, domnívám se, že se stane toto: Prvních pár dní se budete projektovat v reálném čase blízko fyzického světa, dokud vám nedojde zásoba vaší éterické látky. Poté zažijete druhou smrt a vstoupíte do Astrální dimenze. Tam se očistíte od veškeré touhy, neboť budete moci mít cokoliv, co jste si kdy přáli, a v nadbytku. To se uskuteční pomocí dokonalého využití mohutných tvůrčích schopností vašeho podvědomí. Zde můžete nasytit jakoukoliv vaši potřebu či touhu, dokud nezjistíte, že všechny touhy byly ve skutečnosti pouhá iluze.

Následně se zbavíte vašeho Astrálního (žádostivého) těla a vstoupíte do Mentální dimenze. Tam uvidíte svůj prošlý život, prozkoumáte a vyjádříte každou myšlenku, kterou jste kdy měli, a každý čin, který jste kdy provedli.

Vaše myšlenky, vzpomínky a zkušenosti budou přidány k Akashickým záznamům. Neboť ty jsou záznamem zkušeností celé existence lidstva ve fyzické dimenzi.

Poté, co odložíte své mentální tělo, vejdete do Buddhické dimenze. Zde zůstanete mimo čas kvůli léčení, odpočinku, usmíření, odpuštění a porozumění sobě samým.

Pak se zbavíte vašeho Buddhického těla a vstoupíte do Atmické dimenze. Tam budete v božské přítomnosti čekat na ty, které milujete. Jednoho dne potom postoupíte do další úrovně existence, kde vám budou odhalena velká tajemství života...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbi se vám článek?

Ano 63.9% (39)
Ne 36.1% (22)

Komentáře

1 Ája Ája | 21. srpna 2009 v 20:53 | Reagovat

Ahojky, chtěla bych Tě poprosit o hlásky, jsem v SONB, for Ája → http://doubleyou.blog.cz/0908/sonb-finale

Mám už celkem jasné vítězství, ale chci to ještě potvrdit a udělat rekord v hláskách, děkuju.

2 Barbie Forever!!! Barbie Forever!!! | Web | 21. srpna 2009 v 20:55 | Reagovat

Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle neni vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5 dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu.fghdh

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama